SIF_EEZ_graf_el

Brīvdienās, 11. un 12. oktobrī, Vallē, kompleksā “Makšķernieku Paradīze”, notika MOSP makšķernieku sadarbības kauss 2014. Divas dienas sacensību dalībnieki sacentās par SIA “Gold Fishing” un MOSP sarūpēto 1000 EUR vērto St. Croix, Megabass un Pontoon21 balvu fondu, Flexonit un Titan pavadiņām, skaistiem kausiem un goda rakstiem dažādās nominācijās.

MB1

Kā mums gāja? LABI!

Jau piektdienas vakars solīja sarežģītus sacensību apstākļus, proti, auto termometrs rādīja +20 C. Tātad duļķis būs. Un kuram no mums  augusta vidū varēja ienākt prātā, ka 10. oktobrī būs +20C? Kopā ar sacensību sponsoru Vitāliju devāmies spraust sektorus sestdienas mačiem. Valles ūdenskrātuvē dzīvība kūsā. Karpas atrādās visādos veidos.  Tikmēr daži cītīgākie makšķernieki gatavojas iespaidīgā 1000 EUR balvu fonda sadalei. Diviem lomos gadījušās karpas, uz mikrogumijām, nu tādas starp 5 un 8 Kg ;) Neesot tik traki, arī ar smalku rīku pa 20 min varot izvilkt ;) Pārādīja video. Skaisti. Tikai karpa nav  sacensību ieskaites zivs.

Read the rest of this entry »

aIMG_1379Brīvdienās, 11. un 12. oktobrī, Vallē, kompleksā Makšķernieku Paradīze, notika “MOSP makšķernieku sadarbības kauss 2014”. Divas dienas sacensību dalībnieki sacentās par SIA “Gold Fishing” un MOSP sarūpēto 1000 EUR vērto St. Croix, Megabass un Pontoon21 balvu fondu, skaistiem kausiem un goda rakstiem.

Sacensību ietvaros notika seminārs gan par makšķernieku darbību biedrībās, gan iespējamo devumu hobija attīstībai, gan arī sniedzām ieskatu politikas tuvākā nākotnē.

Kā jau MOSP semināros ierasts, dalībniekus uzrunāja semināra vadītājs Māris Olte.

Biedrības projektu “Mums rūp!”, kura ietvaros notika arī šīs sacensības, prezentēja Mārtiņš Balodis.

Read the rest of this entry »

Šodien noslēdzās MOSP rīkotais spiningošanas kauss, kurā piedalījās 35 dalībnieki. Pirmā diena parādīja, ka siltais un patīkamis laiks ir devis karpām jaunu sparu darboties pa Valles ūdenskrātuvi un plēsīgo zemūdens iemītnieku gūstīšana būs sarežģīts uzdevums visiem dalībniekiem. Tomēr uzcītīgākie spiningotāji izturēja arī 2. dienas lietus pārbaudi un pierādīja gan sev, gan citiem, ka stiprs gars un cītīga darbošanās ir tā vērta. Pēdēja tūrē 2. zonā nomērīja 66 cm līdaku un vēl paris cienīgmātes atradīja savu nevaldāmo raksturu, savukārt iepriekšpēdējā tūrē padevās arī 78 cm garš zandarts. Lielākais asaris – 34 cm. Kopvērtējumā sanāca neticami blīvi rezultāti un visu izšķīra kāds centimetrs ;) Garāku pasākuma aprakstu ievietosim rīt. Izvērstus rezultātus uz e-pastu saņems sacensību dalībnieki. Paldies visiem par lielisko atmosfēru :) Īpašs paldies Spiningošanas PRO veikalam Prūšu ielā 25, Rīga un tā īpašniekam – Vitālijam Karpenkovam par lieliskajām balvām no Pontoon21, St.Criox un Megabass! Paldies tiesnešiem un visiem, kuri palīdzēja šīs sacensības organizēt!

31 2

Read the rest of this entry »

Ķer bet ievēro!
MOSP valdes locekļi
MĀRTIŅŠ BALODIS Jautāt | Atbildes
ANDRIS GRĪNBERGS Jautāt | Atbildes
MĀRIS OLTE
Jautāt | Atbildes
MIERVALDIS BĒRZIŅŠ
Jautāt | Atbildes
OJĀRS BEĶERIS Jautāt | Atbildes
Kalendārs
jūlijs 2019
M T W T F S S
« Dec    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031