siflogo

Tā nu sanāca, ka darbu pēdējās dienās bija tik daudz, ka tikai tagad nonācām līdz materiālu apskatei. Kādu? Protams, ka Makšķerēšana Noteikumu kārtējā versija ar kārtējiem iesūtītajiem labojumiem. Labojumi skrien no muguras noteikumu versijām, kāds ministrijā netiek galā ar darbu organizāciju un Makšķerēšanas Noteikumu virzību pavada stabils haoss.

Piektdien ZMZD atsūtīja kārtējo e-pastu,  – saite uz vēstulēm atjaunota. un vēl 2 vēstules.

Šeit varat iepazīties arī ar MRK makšķerēšanas versiju par to, kādiem būtu jābūt Makšķerēšanas Noteikumiem, kuru komentēja Andris Grīnbergs, piedaloties arī Mārtiņām Balodim. Jāatzīst, ka ir skaidras lietas:

  1. Ir idejas un formulējumi , kuras makšķerniekiem noteikti būtu noderējuši gan MIG sēdēs, gan padomē, gan vienkāršojušas dzīvi visiem, kuri interesējas par makšķerēšanas lietām un cenšas tās ietekmēt.

  2. Daudzas MIG idejas tiek nepamatoti kritizētas, acimredzams informācijas trūkums par argumentāciju, jo grūti noticēt vēlmei nomelnot MIG darbu par katru cenu.

  3. Nav skaidri iemesli kāpēc MRK biedrība joprojām nespēj līdzdarboties MIG, jo priekšlikumi ļoti daudzas jomās ir līdzīgi vai ir jau MIG īstenoti.

Makšķerēšanas noteikumi, kurus komentēt ir 3 dienas laika ir šeit .

Aicinām līdzdarbties un citeriz sūtīt savus priekšlikumus tieši mums, jo ministrijas apstrādē tie zaudē laiku un, kā izrādās, arī aktualitāti.

M. Balodis

Makšķerēšans interešu grupas(MIG) vadītājs

PS. Šonedēl MOSP valde strādās pie Makšķernieku kodeksa. Aicinām līdzdarboties.

 

 

One Response to “Ja spēj vēl lasīt par Makšķerēšanas noteikumu tēmu….tad – mazliet materiālu.”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Ķer bet ievēro!
MOSP valdes locekļi
MĀRTIŅŠ BALODIS Jautāt | Atbildes
ANDRIS GRĪNBERGS Jautāt | Atbildes
MĀRIS OLTE
Jautāt | Atbildes
MIERVALDIS BĒRZIŅŠ
Jautāt | Atbildes
OJĀRS BEĶERIS Jautāt | Atbildes
Kalendārs
jūlijs 2019
M T W T F S S
« Dec    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031